Sklep internetowy Biulandia, który znajduje się  pod adresem http://www.biulandia.pl  jest własnością:

Anna Formella MARO

Karczemki  ul.Gdańska 11

80-209 Chwaszczyno

NIP  588-224-20-43

REGON  220926537

numer rachunku bankowego prowadzonego w Alior Banku to: 

43 2490 0005 0000 4510 6392 8972

nr telefonu:  503 03 04 19

Kontakt e-mailowy poprzez adres:  sklep@biulandia.pl

 

1.     Niniejszy Regulamin  sklepu internetowego Biulandia stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) przez firmę Anna Formella MARO.

 

2.     Klient składając zamówienie w sklepie Biulandia oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

 

3.     Oferta - wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) podawanymi w polskich złotych.

 

4.     Polityka prywatności:

a)      Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

b)      Firma Anna Formella MARO właściciel strony www.biulandia.pl nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników tej strony.

c)      W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularzy, dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie do przesłania na wskazany adres zamówionych towarów. Wszystkie podane informacje można w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na konto sklepowe. Rejestracja nie jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

d)     Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążęnia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

e) Klient w każdej chwili ma prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych

f)      Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena)      wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności strony www.biulandia.pl

 

5.     Promocje - progi rabatowe łączą się z produktami objętymi promocją stałą lub czasową.

 

6.     Biulandia zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z oferty bez uprzedzenia.

 

7.     Koszty przesyłki - koszt przesłania zamówionego towaru zależy od sposobu wysyłki. Koszty podane są w zakładce \"Koszty wysyłki\" i są uzależnione od wartości zamówienia, aktualnych cen Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.

 

8.     Reklamacje - w przypadku, gdy opakowanie ma ślady uszkodzenia lub widać próby otwierania należy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

 

9.     Wymiany i zwroty - szczegółowe warunki wymian i zwrotów umieszczone są w zakładce \" Wymiana i zwroty\".

 

 

10.  Postanowienia końcowe:

a)      firma MARO nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło kilenta.

b)      W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.