BIULANDIA - strona główna
 
Producent
Kolor
Rozmiar

Szukaj w promocjach
Czego szukasz ?

twój rozmiar
Figi Cleo Marcie Aquamarine 6382 Figi Cleo Marcie Aquamarine 6382
85,00zł55,00zł
  
WYMIANA I ZWROTY

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, macie Państwo prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.
Istnieje również możliwość wymiany zakupionych produktów w terminie 28 dni od daty otrzymania przesyłki.


Warunkiem zwrotu lub wymiany jest odesłanie bielizny w stanie nieużywanym z kompletem metek, dowodem zakupu i formularzem zwrotu/wymiany (dołączany do zamówienia) na adres:

MARO Anna Formella

Ul.Gdańska 11

Karczemki

80-209 Chwaszczyno

 

Bieliznę proszę odesłać  listem poleconym, z oryginalnymi metkami i dowodem zakupu, odpowiednio zapakowaną, aby nie została uszkodzona w trakcie transportu. Bielizna nie może nosić śladów użytkowania, musi być pozbawiona zapachów (kremy, perfumy). Bielizna, która nie będzie spełniała wymienionych warunków nie będzie podlegała wymianie i zwrotowi.

 

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

W celu zarezerwowania bielizny na wymianę proszę o kontakt na adres mailowy sklepu.

 

W przypadku chęci wymiany na rozmiar, który nie jest aktualnie dostępny, prosimy o wcześniejszy kontakt przed odesłaniem towaru w celu ustalenia możliwości i terminu realizacji takiej wymiany.

Jeśli wystąpi różnica w cenie wymienianych produktów obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem  w celu zwrócenia nadpłaty lub dopłacenia niedopłaty.

W przypadku zwrotu towarów Biulandia zobowiązuje się w ciągu 5 dni roboczych przelać należne pieniądze na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Biulandia nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki nadawanej przez Klienta, co jest jednoznaczne z nie uwzględnieniem wymiany/zwrotu w przypadku nie odnalezienia się przesyłki.

Pierwsza wymiana bielizny odbywa się na koszt Sklepu.

 

Kontynuuj
tel. +48 503030419
formularz kontaktowy
Biustonosz Nipplex Patricia Beż Biustonosz Nipplex Patricia Beż
99,00zł