BIULANDIA - strona główna
 
Producent
Kolor
Rozmiar

Szukaj w promocjach
Czego szukasz ?

twój rozmiar
Figi Cleo Marcie Aquamarine 6382 Figi Cleo Marcie Aquamarine 6382
85,00zł55,00zł
  
REGULAMIN

Sklep internetowy Biulandia, który znajduje się  pod adresem http://www.biulandia.pl  jest własnością firmy Anna Formella MARO wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej przez Wójta Gminy Szemud pod nr 2303 z siedzibą w:

Anna Formella MARO

Karczemki  ul.Gdańska 11

80-209 Chwaszczyno

NIP  588-224-20-43

REGON  220926537

numer rachunku bankowego prowadzonego w Alior Banku to: 

43 2490 0005 0000 4510 6392 8972

nr telefonu503 03 04 19

Kontakt e-mailowy poprzez adres:  sklep@biulandia.pl

 

1.     Niniejszy Regulamin  sklepu internetowego Biulandia stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) przez firmę Anna Formella MARO.

 

2.     Klient składając zamówienie w sklepie Biulandia oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

 

3.     Oferta - wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) podawanymi w polskich złotych.

 

4.     Polityka prywatności:

a)      Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

b)      Firma Anna Formella MARO właściciel strony www.biulandia.pl nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników tej strony.

c)      W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularzy, dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie do przesłania na wskazany adres zamówionych towarów. Wszystkie podane informacje można w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na konto sklepowe. Rejestracja nie jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

d)     Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążęnia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

e)      Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena)      wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności strony www.biulandia.pl

 

 

5.     Biulandia zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z oferty bez uprzedzenia.

 

6.     Koszty przesyłki - koszt przesłania zamówionego towaru zależy od sposobu wysyłki. Koszty podane są w zakładce "Płatności i dostawa" i są uzależnione od wartości zamówienia, aktualnych cen Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.

 

7.     Reklamacje - w przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia lub widać próby otwierania, należy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

Reklamacje wad ukrytych - w ciągu roku od zakupu Klient ma prawo reklamować produkt jeśli zauważył w produkcie wadę ukrytą. W takim wypadku należy przesłać do Sklepu towar wraz z opisem wady oraz dowodem zakupu. Po ustosunkowaniu się do wady, Klient otrzymuje zwrot pieniędzy lub wymianę na nowy towar. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14dni.

 

8.     Wymiany i zwroty - szczegółowe warunki wymian i zwrotów umieszczone są w zakładce " Wymiana i zwroty".

 

9.  Postanowienia końcowe:

a)      Firma MARO nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło kilenta.

b)      W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

 

1.  Aby nagrodzić swoich najlepszych Klientów, wprowadziliśmy w naszym sklepie Program Lojalnościowy - Klienci za dokonywane zakupy są nagradzani przez nas Punktami Lojalnościowymi. Punkty te mogą zostać użyte do opłacania zakupów w naszym sklepie lub uzyskiwania rabatów.

2.  Kiedy złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym, cała jego wartość (bez kosztów przesyłki) zostanie przeliczona na Punkty Lojalnościowe. Punkty te zostaną dodane na Twoim koncie w sklepie jako punkty "oczekujące".

Wszystkie uzyskane punkty oraz ich historię możesz obejrzeć w zakładce Program Lojalnościowy - Twoje Punkty

Gdy punkty te zostaną zaakceptowane przez Właściciela Sklepu (po uregulowaniu płatności i realizacji Twojego zamówienia), zostaną one doliczone do Twojego stanu konta punktowego (o tym fakcie zostaniesz powiadomiony/a mailowo). Punkty zaakceptowane możesz wydać w naszym sklepie w każdej dowolnej chwili, po odpowiednim przeliczeniu punktów na pieniądze zostanie uwzględniony w zamówieniu odpowiadający tej kwocie rabat.

3.  Z chwilą opłacenia i realizacji zamówienia, a nie jego złożenia, naliczana jest liczba punktów, zgodnie z przelicznikiem:

- każde 50zł wydane w sklepie to 1pkt

- 1pkt jest wymianialne na 3zł rabatu

4.  Jeżeli zechcesz wykorzystać Punkty Lojalnościowe przy następnym zakupie, zaznacz odpowiednie pole przy wyborze kanału płatności, a rabat zostanie automatycznie uwzględniony. Punktów nie musisz wykorzystywać obowiązkowo przy każdym zakupie - to Ty decydujesz.

5.  Punkty Lojalnościowe są dostępne wyłącznie dla tych Klientów sklepu internetowego Biulandia, którzy posiadają aktywne konto.

6.  Punkty tracą ważność po upływie 12 miesięcy od ich naliczenia.

7.  Punkty Lojalnościowe nie podlegają zwrotowi i nie mogą być przesyłane na konta innych Klientów.

8.  Punkty Lojalnościowe nie podlegają wypłacie w postaci środków pieniężnych, służą wyłącznie jako rabat lub do płatności za zakupy w sklepie internetowym Biulandia.

9.  Wydane Punkty Lojalnościowe nie są zwracane za anulowane zamówienia, chyba, że Właściciel Sklepu postanowi inaczej.

 

Kontynuuj
tel. +48 503030419
formularz kontaktowy
Biustonosz Kinga Nati II Biały Biustonosz Kinga Nati II Biały
125,00zł